BİZ KİMİZ?

HAKKIMIZDA

For You Fitness Ekipmanları olarak, spor salonları için danışmanlık, yazılım ve ekipman hizmetleri veriyoruz. Ekipmanlarımız 2 yıl süren AR-GE çalışmaları sonucunda maksimum işlevsellik, minimum arıza özelliklerine sahip olarak ve estetik açıdan görselliğiyle en iyi tasarımlı Hidrolik Fitness ve Pilates Reformer ekipmanlarıdır.
Hidrolik fitness ekipmanlarının hem üretimini hem satışını hem de servis hizmetlerini veren ilk Türk firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
Hidrolik Fitness Ekipmanlarına ek olarak, oldukça popüler ve etkili olan Pilates Reformer ekipmanlarının üretimini, satışını ve servis hizmetlerini veriyoruz.
Yurt dışındaki spor salonlarında oldukça popüler olan Hidrolik Fitness ve Pilates Reformer Ekipmanlarının, ülkemizde üretimini yaparak minimum fiyat, maksimum kalite ile spor salonlarına ulaştırmak amacıyla yola çıktık.  Wellness bilincinin arttığı günümüz şartlarında spor sektörünü daha canlı tutmak, düşük bütçelerle spor salonu açılmasını desteklemek ve yaygınlaştırmak hedefi ile işimizi ciddiyet ve titizlikle yapmaktayız.